18 Feb maram

Full-Time Receptionera

Novogyn – Postat de Cariere.roCluj-Napoca, Cluj, România

NOTA: Acest anunt de angajare a expirat si este posibil sa nu mai fie de actualitate!

Descrierea jobului

SC NOVOGYN SRL Clinica Obstetrica-Ginecologie
Cluj –Napoca, str. Calea Turzii 140. Clinica cu profil de Obstetrica-Ginecologie in regim de ambulator si spitalizare continua pentru tratamente si asistenta la nastere, tratament chirurgical de profil, doreste sa angajeze:

Receptionera

Cerinte:
Aspect fizic placut
Varsta cuprinsa intre 25-35 ani
Studii superioare
Constituie avantaj experienta in domeniu
Cunostinte de utilizare PC
Capacitate de comunicare, seriozitate
Limba engleza – nivel mediu
Va gestiona activitatea de front-desk a clinicii si va avea atributii in ceea ce priveste casieria, arhiva de rezultate si activitatea de secretariat.

Cum sa aplici

CV-ul+foto se pot trimite si la adresa de e-mail novogynoffice@yahoo.com sau se pot depune la sediul firmei din Cluj-Napoca str. Calea Turzii 140, cu subiectul “Receptionera” pana la data de 1 martie 2014.

Categorii joburi: Alte categorii. Tipuri job: Full-Time. Etichete joburi: clinica obstetrica, full-time, ginecologie, job cluj, loc de munca cluj, și receptionera. Salariu: 1 000 - 5 000 lei.

277 vizualizari totale, din care 1 astazi

Aplicati pentru acest job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *