Detalii / Cum sa aplici:

Vrei să faci parte dintr-o echipă tânără, ambițioasă și performantă?

Suntem o agentie specializata in organizarea evenimentelor si avem o experienta de peste 21 ani in acest domeniu. Asadar, vei lucra în echipă cu oameni pasionați de „lumea” evenimentelor, iar dacă îți place acest domeniu și să faci lucrurile din ce in ce mai bine, cu siguranță te vei înțelege bine cu toată echipa.

Pentru a aplica la acest anunt de pe site este necesar sa iti faci un cont; sau trimite CV-ul direct pe adresa de email [email protected].

ATENȚIE! Prin transmiterea pe email a informațiilor personale ești de acord cu prelucrarea datelor și politica de confidențialitate.

Descriere job / Responsabilități:

  • Pregatire DTP fisiere pentru Echipament Tipar Digital si printarea lor pe diferite materiale/suport digital;
  • Realizeazarea graficii pentru promovare (newslettere, cataloage, bannere, flyere);
  • Reprezentare 2D / 3D;
  • Prelucrarea layout-urilor si modificarea machetelor dupa reguli prestabilite;
  • Redimensionarea layout-urilor conform dimensiunilor necesare;
  • Prelucrarea de imagini pentru design promotional;
  • Propune solutii tehnice grafice in diverse situatii;
  • Respectarea cerintelelor tehnice de machetare stabilite;
  • Atentie sporita la detalii, abilitati bune de organizare, comunicare, onestitate si bun simt;
  • Capacitate de concentrare si rapiditate in executare sarcinilor;
  • Persoana serioasa, responsabila, interesata pentru o colaborare pe termen lung;
  • Reale abilitati de comunicare, organizare si creativitate.

Candidatul ideal

  1. Studii superioare de profil;
  2. Experienta in crearea de reviste, brosuri, cataloage, afise, flyere, bannere, steaguri, etc.
  3. Obligatoriu cunoasterea programelor de grafica Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator si InDesign (cel putin nivel basic);
  4. Permis conducere categoria B;
  5. Limba engleza, nivel peste mediu;
  6. Capacitatea de a lucra multi-tasking si de a finaliza proiectele incepute;
  7. Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;
  8. Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare;
  9. Fara probleme personale sau alte activitati profesionale paralele;
  10. Excelente cunostinte de operare PC – rapiditate si acuratete; Microsoft Office;

Beneficii:

– Salariu fix si bonusuri din proiectele realizate si/sau bonusuri de performanta;
– Participarea la organizarea evenimentelor organizate de agentia IUNO Evenimente, dar si alte evenimente la care agentia participa sau este invitata;
– Dobandirea si dezvoltarea abilitatilor;
– Oportunitati de formare si dezvoltare a unor relatii profesionale de calitate.

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.