Inginer constructii hidrotehnice 297 vizualizări

Absolvent al Facultății de Constructii

– Disponibilitate de deplasare in diferitele puncte de lucru

–  Seriozitate si implicare in munca

– Adaptare la lucru in echipa

– Capacitate de invatare continua

– Experiența minim 2 ani

– Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel)

Descrierea jobului

– Interpreteaza si sintetizeaza datele tehnice din caietele de sarcini

– Intocmeste documentele zilnice de santier

– Ajuta la intocmirea cartii constructiei

– Colaboreaza si ajuta la activitatile de planificare desfasurate in cadrul punctului de lucru, sub directa coordonare a responsabilului lucrarii respective

– Rentabilizeaza timpul de executie

– Se deplaseaza in puncte de lucru unde se executa lucrari

Beneficii

– Oportunitate de perfectionare continua;

– Conditii de munca profesionale;

– Posibilitate de a lucra pentru client in toata tara

Mai multe informații

Doar candidații pot aplica la acest job.
Informație Companie
  • Numar de Joburi 1 Joburi
  • Categorii Servicii Constructii
  • Adresa companiei Fabrica de Chibrituri, nr.11 C, sector 5